Sevgili freelance çalışanlar ve küçük-orta ölçekli işletme sahipleri, bu haberimiz sizler için!

Yakın zamanda LinkedIn “LinkedIn Open For Business” adlı yeni bir özellik sundu bizlere. Peki nedir bu Open For Business?

LinkedIn’de kendi kişisel sayfanıza gelen bu özellik sağladığınız hizmetleri daha kolay şekilde müşterilere ulaştırmanızı sağlıyor. Bir kişi profilinize girdiğinde yaptığınız işleri ve hizmetleri hızlıca görebiliyor ve böylece daha kolay müşteri kazanabiliyorsunuz. Bunu yapmak oldukça da kolay.

Profilinize girin. Bilgilerinizin hemen alt kısmında “Add services you offer (Sunduğunuz hizmetleri ekleyin)” adlı yere tıklayın. Gelen formu kendi işinize uyacak şekilde eksiksiz doldurun. Eğer kişi listenizde olmayan kişilerden de mesaj almak istiyorsanız bu kutucuğu da doldurmayı unutmayın. Ve son olarak profilinize ekleyin.

Artık aramalarda bulunan “service providers (hizmet sağlayıcıları)” filtresi ile bulunabilecek hesaplar arasında siz de var olacaksınız. Ayrıca artık kişiler sizlere InMail atmadan da rahatça mesaj ile ulaşabilecek.

Henüz tüm profillere gelmeyen bir özellik bu ne yazık ki ancak LinkedIn her gün büyüyerek tüm üyelere bu avantajı sunduklarını söylüyor. Siz yine de beklemek istemezseniz https://business.linkedin.com/grow/waitlist linkinden kayıt olarak bekleme listesine adınızı yazdırabilirsiniz!

LinkedIn’e gelen yeni özelliklerden herkesten önce haberdar olabilmek için LinkedIn sayfamızı takip etmeyi unutmayın.

Bizi Takip Edin