LinkedIn Learning uzmanlar liderliğindeki eğitim videoları aracılığıyla iş, teknoloji ve yaratıcı becerilerinizi keşfetmenize ve geliştirmenize yardımcı olan online bir eğitim platformudur. 5.000’den fazla kurs ve kişiselleştirilmiş video önerileri sunan bu platform ile alanınız ve ilgi alanlarınızla ilgili eğitimleri keşfedebilir ve izleyebilirsiniz.

Eğitim Keşfetme Seçenekleri

Platforma giriş yaptıktan sonra ilginizi çeken genel becerileri seçebilir ve bu sayede ilgi alanlarınıza göre kişiselleştirilmiş eğitim önerileri alabilirsiniz. Kursları keşfetmenin diğer yolları da, ‘Alanına Göre’, ‘Popüler’ ve ‘En Çok Beğenilen’ videoları takip etmektir.

Neden LinkedIn Learning?

LinkedIn Learning’i diğer online eğitim sitelerinden ayıran temel özellik, 3 farklı temel eğitim prensibine sahip olmasıdır.

Konu bazlı eğitim; belirli bir alanda beceri kazanmak istiyorsanız (finans, IK vb.) ilgili konu başlığı altındaki eğitimlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Yazılım; bugün mesleğiniz ne olursa olsun, çeşitli yazılımlara aşina olmanız gerekiyor. LinkedIn Learning platformunda birçok yazılıma yönelik eğitimler bulabilirsiniz.

Öğrenme Yolu: LinkedIn Learning’i en farklı kılan özellik olan öğrenme yolu ile rastgele eğitimler aramak yerine, öğrenme hedefinizi belirleyerek yapılandırılmış bir öğrenme deneyimi elde edebilirsiniz. Örneğin, Dijital Pazarlama öğrenmek istiyorsanız öğrenme yolu size Online Pazarlama Temelleri, SEO Temelleri, Google Analytics ve İçerik Pazarlama gibi eğitimler önerecektir.

LinkedIn Learning Ücreti

Peki hepimizin kafasındaki o soruyu soralım “LinkedIn Learning’in maliyeti ne kadar?”

LinkedIn Learning’in maliyeti aylık 29,99 $’dır. Ücretsiz 1 aylık deneme süresi imkanı sunan LinkedIn Learning 1 ay sonunda üyelik iptali yapmanız durumunda sizden ücret kesintisi yapmayacaktır.

NOT: Aşağıdaki LinkedIn abonelikleri, hiçbir ücret ödemeden LinkedIn Learning platformuna erişim imkanı sağlar.

Premium Career

Premium Business

Executive

Sales Navigator Professional

Recruiter Lite

LinkedIn’in amacınıza uygun farklı ürünleriyle ilgili hizmet ve eğitimlerimiz için bizimle iletişime geçin.

İletişime Geç