Gayrimenkul sektörü ülkemizde her geçen gün hızla büyüyen ve dinamiğini hiç kaybetmeyen bir sektör. Bu sektörde çalışan profesyonellerin de bu dinamizmi kaçırmamak ve uygun olan dijital kanallar aracılığıyla potansiyel müşterilerine ulaşarak fırsatları değerlendirmesi gerektiğini biliyoruz.

LinkedIn bu anlamda sosyal medya platformları arasında özellikle B2B satış alanında kullanabileceğiniz, iş dünyasına yönelik en etkin platform. İşte bu yüzden sizler için LinkedIn’de ihtiyaç duyabileceğiniz tüm sorularınıza cevap bulacağınız harika bir eğitim tasarladık! Hem de online olarak her yerden katılabileceğiniz şekilde…

Eğitime dair merak ettiğiniz detayları netleştirelim:

Eğitim ne zaman ve nasıl gerçekleşecek?

Eğitimimiz 24 Haziran Çarşamba günü saat 16:00 – 19:00 arasında maksimum 10 katılımcıyla Zoom platformu üzerinden online olarak gerçekleştirilecektir. Eğitimde platform üzerinden uygulamalı örneklerle ilerleyeceğiz.

Katılımı sınırlı tutmamızın sebebi eğitimin az kişiyle daha verimli ve interaktif olmasının yanı sıra herkesin merak ettiği sorulara cevap verebilmektir. Bu yüzden kayıt için geç kalmamakta fayda var. Eğitime kayıt olduğunuzda size gönderilecek olan link ile sisteme kolaylıkla giriş sağlayabileceksiniz.

Eğitim neleri içeriyor?

LinkedIn’de müşteri bulmaya başlamadan önce her şey profiliniz ve kişisel imajınız ile başlıyor. Özellikle bir gayrimenkul profesyoneli için ilk izlenimin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu sebeple eğitimimizde her şeyden önce LinkedIn profilinin detaylarına ve kişisel imaj yönetiminin nasıl yapılacağına değineceğiz.

Platformu etkin kullanabilmek de bireysel imajınızı inşa etmek adına son derece önemli. Eğitimimizde platformun etkin kullanımı ve içerik paylaşım stratejilerinden bahsedecek ve sektörünüzde dikkat çeken bir düşünce lideri olarak konumlanmanın ipuçlarını paylaşacağız. Gayrimenkul danışmanları için lokasyon bazlı hedef müşteri analizinin nasıl yapılacağını, ticari gayrimenkul profesyonelleri için ticaret ve endüstri alanındaki karar vericilere nasıl ulaşılacağını konuşacağız. Bir gayrimenkul profesyonelinin nasıl bir networkü olması gerektiğine değinecek, potansiyel müşterilerle platform üzerinden nasıl iletişime geçeceğinizi ve ilişki geliştireceğinizi konuşacağız.

LinkedIn’de tüm bunları etkin bir kullanım ile ücretsiz olarak başarabilmenin yanı sıra Sales Navigator adlı ürünüyle de yapabileceklerinizi keşfedeceğiz. Sales Navigator gerekli mi ve bu ürün müşteri kazanımı noktasında size ne faydalar sağlayabilir? Tüm bu kazanımlar ile birlikte LinkedIn sayesinde eğitim sonrası hiç keşfetmediğiniz fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Kayıt olmak için ne bekliyorsunuz?

Program Akışı:

  • LinkedIn’e Giriş & Bazı Önemli İstatistikler
  • Gayrimenkul Uzmanı Profili Nasıl Olmalı?
  • LinkedIn’de Bireysel İmaj Yönetimini Nasıl Sağlayabilirsiniz?
  • Platformun Etkin Kullanımı & Network Edinme
  • Doğru İçerik Oluşturarak Nasıl Dikkat Çekebilirsiniz?
  • Potansiyel Müşterilere ve Karar Vericilere Ulaşma Yolları
  • Sales Navigator Programı Uygulamalı Anlatım & Hedef Pazara Ulaşma
  • LinkedIn’de Satış & İş geliştirme Taktikleri
  • Sorular & Cevaplar & Kapanış

Nasıl kayıt yapabilirsiniz?

hazal@linkedtips.com mail adresine isim-soyisminizi içeren bir mail atabilirsiniz. Bu mail sonrasında size göndereceğimiz hesap numarasına eğitim katılım bedelini yatırdığınızda kaydınız kesinleşmiş olacak. Kontenjanımızın sınırlı olması sebebiyle ücreti eğitimden önce ileten katılımcılarımızı eğitime dahil edebileceğiz.

Eğitim bedeli ne kadar?