LinkedIn ile müşteri potansiyelinize ulaşın ve satış fırsatlarını yakalayın!

LinkedIn’i etkin kullanan satış profesyonellerinin %45 daha fazla satış fırsatı yarattığını ve platformu kullanmayan profesyonellere kıyasla satış hedeflerini %51 aştığını biliyor muydunuz? (Kaynak: LinkedIn)

Bu veriler bize LinkedIn’in satış gücünü anlatıyor. Maalesef çoğu satış profesyoneli LinkedIn’in satış anlamında sunduğu fırsatlardan habersiz olduğu için potansiyellerinin büyük bir kısmını kullanmıyor durumdalar. İşte bu yüzden Linkedtips – LinkedIn Eğitim ve Danışmanlık olarak, Training Center Turkey ile iş birliğimiz sonucu siz satış profesyonellerinin LinkedIn’e dair tüm soru işaretlerini netleştirecek ve satış gücünüze güç katacak bir eğitim organize ettik! Bu eğitim sonrası satış yetkinlikleriniz ile platformun bilmediğiniz özelliklerini birleştirip yepyeni fırsat kapılarını aralayabileceksiniz.

Şimdi eğitime dair merak ettiğiniz tüm detayları netleştirelim:

Eğitim ne zaman ve nasıl gerçekleşecek?

Eğitimimiz 25 Temmuz Cumartesi günü saat 16:00 – 19:00 arasında maksimum 10 katılımcıyla Zoom platformu üzerinden online olarak gerçekleştirilecektir. Eğitimde platform üzerinden uygulamalı örneklerle ilerleyeceğiz.

Katılımı sınırlı tutmamızın sebebi eğitimin az kişiyle daha verimli ve interaktif olmasının yanı sıra herkesin merak ettiği sorulara cevap verebilmektir. Bu yüzden kayıt için geç kalmamakta fayda var. Eğitime kayıt olduğunuzda mail adresinize gelen link ile sisteme kolaylıkla giriş sağlayabileceksiniz.

Eğitim neleri içeriyor?

Eğitimimiz 3 kısımdan oluşuyor.

İlk kısımda; LinkedIn’in Türkiye’de ve dünyada kullanım amaçlarını ve satış alanında gücünü daha iyi anlamak için satışa dair hiç bilmediğiniz istatistikleri birlikte inceleyeceğiz.

Müşteri bulmaya başlamadan önce her şey profiliniz ve kişisel imajınız ile başladığı için bir satış profesyonelinin profilinin nasıl olması gerektiğini, karar vericilerle platform üzerinden iş ilişkileri geliştirmenin önemli ipuçlarını ve ürün ya da hizmetlerinizi pazarlama yöntemlerini konuşacağız.

İkinci kısımda; arama çubuğunu ve diğer platform özelliklerini kullanarak hedeflediğimiz müşteri adaylarına nasıl ulaşacağımıza, network geliştirme yöntemlerine, LinkedIn gruplarının satış için nasıl kullanılacağına, içerik paylaşım stratejilerine değineceğiz.

Son kısımda ise; LinkedIn’in satış için özel olarak geliştirdiği ürünü Sales Navigator’ın genel özelliklerine, nasıl kullanıldığına ve hedef müşterilerimize Inmail iletirken dönüş oranını artırmak için dikkat etmemiz gerekenlere ve iletişim diline değineceğiz.

Program Akışı:

1. Kısım

 • Linkedin aslında nedir? B2B ve B2C satış alanındaki konumu ve bazı istatistikler
 • Satış profesyonelinin profili nasıl olmalı? Profilinizi bir satış aracına nasıl çevirirsiniz?
 • Karar vericilerle güvenilir bir iş ilişkisi kurmanın yöntemleri nelerdir?
 • Kendinizi, işinizi, ürün ve hizmetlerinizi LinkedIn ile pazarlama yöntemleri

2. Kısım

 • Müşteri odaklı LinkedIn profili oluşturma ve kişisel marka yönetimi
 • Arama çubuğu özellikleri ve hedef müşteriye ulaşma
 • Network geliştirme ve önemli tavsiyeler
 • LinkedIn gruplarının müşteri potansiyeli yaratmak için etkin kullanımı
 • Sosyal satış dinamikleri
 • LinkedIn’de içerik paylaşım stratejisi

3. Kısım

 • Sales Navigator nedir?
 • Sales Navigator’ın genel özelliklerinin uygulama üzerinden anlatımı
 • Sales Navigator’da Inmail kullanımı ve iletişim dili
 • Dijital ilişki kurmak ve satış yapmak için önemli tavsiyeler
 • Sorularınız ve kapanış

Nasıl kayıt yapabilirsiniz?

Bu linke giderek eğitim için biletinizi satın aldıktan sonra kaydınız kesinleşmiş olacak: https://biletino.com/tr/e-9hl/linkedin-ile-satis-egitimi/

*** Kredi kartı ile ödeme seçeneği sunulmaktadır.

Eğitim bedeli ne kadar?

25 Temmuz’da gerçekleştireceğimiz online eğitimimiz için kişi başı eğitim bedeli: 500 TL + KDV

İşinde fark yaratmak için LinkedIn’i keşfetmek isteyen tüm satış profesyonellerini eğitimimize bekliyoruz