Linkedtips - LinkedIn Eğitim & Danışmanlık Hizmetleri

LinkedTips, dünya genelinde milyonlarca profesyoneli bir araya getiren, en büyük ve etkili profesyonel ağ olan LinkedIn konusunda uzmanlaşmış; kişilere ve kurumlara LinkedIn’in potansiyelini keşfetmek üzere destek sağlayan bir danışmanlık firmasıdır.

İşini büyütmek ve geliştirmek isteyen şirketler, kariyer fırsatları arayan ve kişisel markalarını güçlendirmek isteyen profesyoneller, satış ve network edinmek isteyen profesyoneller ve çok daha fazlası için LinkedIn’de sizi sonsuz fırsatlar bekliyor. Türkiye’de LinkedIn konusunda uzmanlaşmış ilk ve tek şirket Linkedtips olarak, bu fırsatları keşfetmek için size rehberlik ediyor ve sizi hedefleriniz doğrultusunda LinkedIn’in sunduğu yeni nesil çözümler ve avantajlarla tanıştırıyoruz.

Linkedtips markası ‘LinkedIn Sertifikalı Profesyonel & Eğitmen’ Rabia Altunay liderliğinde çalışmalarını yürütmektedir. Türkiye’de profesyonel ve bütünleşik olarak LinkedIn alanında uzmanlaşmış ilk ve tek şirket olmanın gururu ile geçtiğimiz yıllar içerisinde birçok bireyin ve şirketin LinkedIn üzerindeki amaçlarını gerçekleştirmelerine katkıda bulunduk. İnsan Kaynakları, Satış ve Pazarlama başta olmak üzere tüm profesyonellerin platformu amaçlarına yönelik etkili bir şekilde kullanması için çalışmalarımıza tüm gücümüzle devam ediyoruz. LinkedIn Sertifikalı Danışmanlarımız ile 800 milyondan fazla kullanıcısıyla dünyanın en büyük profesyonel ağı olan LinkedIn’i bireysel ve kurumsal amaçlarınız doğrultusunda etkin bir şekilde kullanmanız için yanınızdayız

Rabia Altunay Kimdir?

Rabia Altunay

LinkedIn Certified Professional & LinkedIn Strategist
Profili Görüntüle

Rabia Altunay Türkiye’nin önde gelen okullarından Bornova Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra eğitimine Ege Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık lisans programında devam etmiştir. Henüz lisans eğitimi devam ederken ABD’deki en büyük üretim firmalarından birinde İnsan Kaynakları Asistanı olarak çalışma şansı yakalamış ve böylece profesyonel hayata adım atmıştır. Bu süreçte İnsan Kaynakları alanına ilgisi artınca kariyer hedefini tamamıyla İnsan Kaynakları alanına yönelterek, Ankara Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi ve Kariyer Danışmanlığı bölümünde yüksek lisans eğitimi almıştır. 2008-2011 yılları arasında Eğitim Danışmanı ve Global İlişkiler Koordinatörü olarak çalıştıktan sonra, 2011 yılı sonrası Logo Yazılım, Yaşar Holding, Vestel, Avandel Salesforce ve Asseco SEE gibi büyük çaplı ve global firmalarda İnsan Kaynakları ve İşe Alım Danışmanı olarak görev almıştır. Özellikle bilişim sektörü öncelikli insan kaynakları, işe alım, işveren markası yaratma ve kariyer danışmanlığı alanlarında güçlü bir uzmanlık elde etmiştir.

2017 yılında, kariyerinde bir dönüm noktasına ulaşarak LinkedIn tarafından yapılan global yeterlilik sınavını başarıyla tamamlamış ve “LinkedIn Sertifikalı Profesyonel” unvanını almaya hak kazanmıştır. Aynı yıl içerisinde RC Group  şirketini kurmuş, şirketin markaları olan RecoverCV, Recruit IT ve Linkedtips markalarını yaratarak hem bireysel hem de kurumsal düzeyde profesyonel danışmanlık hizmetleri sunmaya başlamıştır.

Rabia Altunay, RecoverCV aracılığıyla farklı sektörlerden bir çok profesyonele Profesyonel CV ve Ön Yazı Hazırlama, LinkedIn Profil Düzenleme, Mülakat ve Kariyer Danışmanlığı, İş Bulma Danışmanlığı ve LinkedIn İş Bulma Eğitimi gibi kariyer odaklı hizmetler sunmaktadır. 

Recruit IT ile, LinkedIn platformu ve yetenek çözümlerindeki uzmanlığını güçlü danışman ekibiyle paylaşarak, bilişim sektörü odaklı İnsan Kaynakları ve İşe Alım Danışmanlığı hizmetleri vermektedir. Türkiye’nin LinkedIn konusunda uzmanlaşmış ilk ve tek markası olan Linkedtips ile de, hem bireysel hem de kurumsal düzeyde LinkedIn odaklı pek çok hizmet ve eğitim sunarak; profesyonellerin LinkedIn platformu üzerindeki amaçlarına ulaşmalarını sağlamaktadır.

Altunay, kariyeri boyunca farklı kurumlarda LinkedIn ile İşveren Markası Yaratma, Yetkinlik Bazlı Mülakat, Teknik İşe Alım, Performans Yönetimi gibi konularda çeşitli eğitimler vermiştir ve özellikle Linkedtips markası altında LinkedIn’in farklı fonksiyonları ve çözümlerine yönelik eğitimler vermeye devam etmektedir.

Kendisinin iş arayanlara hayallerindeki işe ulaşma noktasında yardımcı olma, günümüzün karmaşık işe arama süreçlerini kolaylaştırma ve kişilere ve kurumlara LinkedIn’i daha verimli kullanmaları konusunda rehberlik etme üzerine bir tutkusu vardır. Ona göre başarı bir tesadüf değil; sıkı çalışmanın, sabrın, öğrenmenin, fedakarlığın ve en önemlisi sevginin birleşimidir!

Ekibimiz

Kübra Öztürk

LinkedIn Content Manager & Trainer
Profili Görüntüle

Aslı Ertem

LinkedIn Content Manager & Trainer
Profili Görüntüle

Pınar Demirel

LinkedIn Trainer & Consultant
Profili Görüntüle