Türkiye’nin LinkedIn konusunda uzmanlaşmış ilk ve tek şirketi olan Linkedtips – LinkedIn Profesyonel Danışmanlık Hizmetleri, dünyanın en büyük profesyonel ağı olan LinkedIn’deki bireysel ve kurumsal hedeflerinizi gerçekleştirmeniz için yanınızda!

710 milyondan fazla kullanıcısıyla LinkedIn, işletmeler ve iş arayanlar için sonsuz fırsatlara sahiptir. Bu fırsatları keşfetmenize yardımcı olmak için buradayız.

Peki Linkedtips size ve işletmenize neler kazandırabilir? İşte eğitimlerimizin detayları.

710 milyon üyenin bulunduğu dünyanın en geniş profesyonel ağı olan LinkedIn’in tüm özelliklerini en iyi şekilde kullanmayı, network edinmeyi ve bireysel imajınızı yönetmeyi öğrenin.

LinkedIn üzerinden her 8 saniyede 1 kişi iş buluyor. LinkedIn’in tüm özelliklerini en iyi şekilde kullanmak ve iş bulmak için bu eğitime katılın.

Sales Navigator ile LinkedIn’deki 40 milyon karar vericiye detaylı filtreleme yaparak ulaşabilirsiniz. B2B satışta 1 numaralı platform olan LinkedIn ile nasıl müşteri bulunabileceğini öğrenin.

Pazarlama profesyonelleri B2B pazarlamada müşterilerin %80 oranında LinkedIn üzerinden geldiğini söylüyor. LinkedIn’ in reklam çözümlerini ve içerik pazarlaması stratejilerini derinlemesine öğrenin.

LinkedIn şirket sayfanıza profesyonel bir görünüm kazandırmak, doğru içerik strateji oluşturarak yönetmek ve takipçi sayısını artırmak için yöntemleri ve ipuçlarını öğrenin.

Dünya genelinde her gün 25 milyon kişi iş aramak üzere LinkedIn’i kullanıyor. İşe alım profesyoneli olarak açık pozisyonlarınıza uygun, istediğiniz yetkinliklere sahip adaylara kolayca ulaşmanın yollarını ve LinkedIn’in işe alım modülü Recruiter aracını daha etkin kullanmayı öğrenin.