710 milyon üyenin bulunduğu dünyanın en geniş profesyonel ağı olan LinkedIn’in tüm özelliklerini en iyi şekilde kullanmanız, network edinmeniz ve bireysel imajınızı yönetmeniz için:

Eğitim Katılımcı Profili
İş arayan ya da kariyer değiştirmek isteyen tüm profesyoneller

Eğitim Süresi ve Şekli
3 saat – Online eğitim *** Uygulamalı

Eğitim İçeriği

LinkedIn platformu üzerinden profilinizin incelenmesi ve iyileştirme alanlarının belirlenmesi ve iletilmesi. Profiliniz için arama kelimelerinin belirlenmesi ve bulunurluğu artırıcı çalışmaların yapılması için yönlendirmelerin iletilmesi, uygulamanın tüm bileşenlerinin anlatımı ve platformun etkin kullanımının sağlanması. Arama çubuğu üzerinden başvuru için firma ve işe alım yöneticilerini bulma, başvuru esnasında iletişim dilinin belirlenmesi, LinkedIn Premium özelliklerinin iş arama sürecinde kullanımı, iş ilanı arama motorunun ve iş arama stratejilerinin aktarımı. İlan görüntüleme ve başvuru öncesinde başvurunuzu diğer başvurulardan ayıracak ipuçlarının paylaşımı.

Eğitimin Amacı
Eğitimimiz temel olarak iş bulma amacına yönelik platformu daha etkin kullanmanızı amaçlar. Eğitim sonunda platformun ve profilinizin tüm özelliklerini öğrenerek etkili bir şekilde kullanıp iş bulma hedefinize ulaşabilir; profilinize profesyonel bir görünüm kazandırabilir ve işe alım uzmanları aramalarında bulunurluğunuzu artırabilirsiniz.

Hemen Teklif Al