Pazarlama profesyonelleri B2B pazarlamada müşterilerin %80 oranında LinkedIn üzerinden geldiğini söylüyor. LinkedIn’ in reklam çözümlerini ve içerik pazarlaması stratejilerini derinlemesine öğrenmek için:

Eğitim Katılımcı Profili

LinkedIn üzerinden kampanya yönetmek ve reklam yapmak isteyen tüm profesyoneller, işletme sahipleri, dijital pazarlama ve sosyal medya uzmanları, girişimciler.

Eğitim Süresi ve Şekli
3 saat – Online eğitim *** Uygulamalı

Eğitim İçeriği
LinkedIn üzerinden hizmet ya da ürün pazarlaması, pazarlama ve içerik stratejisi oluşturma (hedef kitlenin belirlenmesi, reklam içeriğinin oluşturulması ve reklam amacının belirlenmesi), pazarlama profesyoneli ya da işletme sahibi olarak bireysel ve kurumsal imaj yönetimi ve bireysel içerik yönetimi, LinkedIn reklam çözümlerinin anlatımı (Sponsored Inmail, akış reklamları vb. reklam çeşitleri ve kullanım alanları), kampanya yönetimi aracı üzerinden uygulamalı anlatımla örnek bir kampanya oluşturma ve yönetme, kampanya analizlerini inceleme ve yorumlama.

Eğitimin Amacı
Bu eğitimle pazarlama stratejileriniz doğrultusunda LinkedIn reklam araçlarını daha verimli ve etkin kullanabilir, LinkedIn üzerinden marka bilinirliği, müşteri kazanımı gibi hedeflerinize rahatlıkla ulaşabilir ve kampanyanızı yönetebilirsiniz.

Hemen Teklif Al