Dünya genelinde her gün 25 milyon kişi iş aramak üzere LinkedIn’i kullanıyor. İşe alım profesyoneli olarak açık pozisyonlarınıza uygun, istediğiniz yetkinliklere sahip adaylara kolayca ulaşmak ve LinkedIn’in işe alım modülü Recruiter aracını daha etkin kullanmak için:

Eğitim Katılımcı Profili
LinkedIn üzerinden işe alım yapan tüm işverenler, işe alım uzmanları, insan kaynakları profesyonelleri ve işe alımla ilgilenen tüm yöneticiler.

Eğitim Süresi ve Şekli
3 saat – Online eğitim *** Uygulamalı

Eğitim İçeriği
İşe Alım ve İnsan Kaynakları Profesyoneli olarak yeteneğin dikkatini çekecek LinkedIn profili oluşturma, sosyal işe alım taktikleri, işveren markası yaratmak için ve yeteneği şirketinize çekmek için LinkedIn içerik pazarlaması, LinkedIn Recruiter aracının tüm özelliklerinin uygulama üzerinden anlatımı (‘Boolean’ search ve etkili arama mantığı, InMail kullanımı ve cevap alma oranını artırma yolları, aday havuzu oluşturma, raporlama ve performans takibi vb.), örnek üzerinden etkili ve doğru ilan yayınlama, ilan başvurularını yönetme ve LinkedIn sayesinde işveren markanızı güçlendirme.

Eğitimin Amacı
Dünyanın en büyük yetenek havuzuna sahip LinkedIn’ i işe alım süreçlerinizde etkin bir şekilde kullanabilir, işe alım modülünü derinlemesine öğrenebilir ve işe alımda hız kazanabilirsiniz.

Hemen Teklif Al