LinkedIn şirket sayfanıza profesyonel bir görünüm kazandırmak, doğru içerik stratejisi oluşturarak yönetmek ve takipçi sayısını artırmak için:

Eğitim Katılımcı Profili
LinkedIn üzerinden şirket sayfası oluşturmak isteyen ya da mevcut şirket sayfasına profesyonel bir görünüm kazandırmak isteyen tüm profesyoneller, şirket sayfasını daha iyi yönetmek isteyen sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanları, girişimciler, işletme sahipleri.

Eğitim Süresi ve Şekli
3 saat – Online eğitim *** Uygulamalı

Eğitim İçeriği
LinkedIn platformu üzerinden mevcut şirket sayfanızın incelenmesi ve iyileştirme alanlarının belirlenmesi. Şirket sayfanız yoksa, sıfırdan şirket sayfası oluşturma adımları (şirket profili oluşturma, banner ve logo özellikleri, hizmet alanlarının eklenmesi vb.) Şirket sayfanız için arama kelimelerinin belirlenmesi ve bulunurluğu artırıcı çalışmaların yapılması için yönlendirmelerin iletilmesi. Şirket sayfasının etkin yönetimi, LinkedIn içerik pazarlaması taktikleri ve şirket sayfası analizlerinin incelenmesi ve yorumlanması.

Eğitimin Amacı
Eğitim sonrasında LinkedIn şirket sayfası düzenleyebilir, mevcut sayfanızı daha iyi hale getirebilir, ürün ve hizmetlerinizi şirket sayfanız üzerinden doğru içerik stratejisiyle yönetebilirsiniz. Markanızın sesini LinkedIn üzerinden doğru bir stratejiyle hedef kitlenize ulaştırabilirsiniz.

Hemen Teklif Al