Bilişim Sektörü için LinkedIn

Türkiye Bilişim Derneği işbirliğinde 18 Kasım Çarşamba günü gerçekleştirdiğimiz bu etkinlikte rekabetin her geçen gün arttığı bilişim sektöründe bireylerin ve kurumların LinkedIn aracılığıyla nasıl markalarını oluşturup, güçlendirebileceği noktasında önemli tavsiyeler ve ipuçları paylaştık.

LinkedIn Sırları

17 Kasım 2020 Perşembe günü House of Human işbirliğinde harika bir etkinlik daha gerçekleştirdik. LinkedIn’de güçlü bir kişisel/kurumsal marka yaratma, hedeflerinize ulaşma noktasında size yardımcı olacak güçlü bir profil hazırlama üzerine tavsiyeler, şirket sayfası oluşturmaya yönelik önemli ipuçları ve çok daha fazla LinkedIn sırrı bu videoda!

LinkedIn İle Potansiyelini Göster

12 Eylül Cumartesi günü Hacettepe Üniversitesi Farmasötik Gelişim Topluluğu işbirliği ile Türkiye’nin birçok üniversitesinden 200’e yakın öğrencinin katılımıyla harika bir LinkedIn etkinliği daha gerçekleştirdik.

XCO’20 Online EX Day’e ‘’Yeteneğin Yükselişi: LinkedIn ile Kişisel Markayı Güçlendirme’’ Sunumumuzla Katıldık

24 Haziran Çarşamba günü Linkedtips – LinkedIn Eğitim & Danışmanlık Kurucumuz Rabia Altunay “Yeni Normal’in Çalışan Deneyimi” ana temasıyla gerçekleşen XCO’20 Online EX Day’de “Yeteneğin Yükselişi: LinkedIn ile Kişisel Markayı Güçlendirme” adlı sunumuyla katılımcılarla buluştu.

LinkedIn ile Network Edin Eğitimi | JCI İstanbul & Kadıköy İşbirliğiyle

16 Haziran Salı günü dünyanın en büyük sivil toplum kuruluşlarından biri olan JCI İstanbul & Kadıköy işbirliği ile gerçekleştirdiğimiz buluşmamızda LinkedIn’e genel bakış ve istatistikleri, bireysel imaj yönetimini ve platformun etkin kullanımını, bilmediğimiz özelliklere bakışı, içerik stratejisini ve network edinme üzerine konuştuk.